Strony związane z hasłem 'wentylatory':

 • Agregaty chłodnicze »

  Przedstawiana firma trudni się rozpowszechnianiem systemów wentylacyjnych. Ozzone zapewnia sprzedaż specjalistycznych sprzętów z obszaru wentylacji przemysłowej oraz elementów automatyki. W ofercie firmy znajdują się m.in. agregaty chłodnicze, skraplające, wentylatory przemysłowe, a także kształtki. Do usług Ozzone należy również montaż urządzeń, naprawa oraz serwis obejmujący czas gwarancji i pogwarancyjny. Personel firmy tworzą doskonale wykształcone osoby posiadające doświadczenie w branży. Więcej mogą się Państwo dowiedzieć z witryny internetowej

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Klim-Spaw oferuje kompleksowe usługi powiązane z wentylacją i klimatyzacją. Główną specjalnością firmy jest wentylacja mechaniczna. W zakres działalności firmy wchodzi konserwacja i serwis tych technologii. Klienci mogą liczyć także na pomoc profesjonalnych doradców technicznych. Pracownicy oferują projektowanie systemów zgodnie z potrzebami klientów. Oferta obejmuje sprzedaż urządzeń, jak i ich profesjonalny montaż. W ofercie znajdziemy bogatą gamę klimatyzatorów i wentylatorów. Firma współpracuje z wieloma wiodącymi dostawcami z branży.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory »

  Polecany portal promuje propozycję salonu internetowego przedsiębiorstwa ZAWEX, którego głównym polem działań jest dystrybucja różnego rodzaju wentylatorów, chociażby: transportowych, dachowych, kominowych, rolniczych. Klient ma poza tym do wyboru obfitą paletę nagrzewnic wodnych i odpylaczy workowych. Wśród pożytecznych artykułów odnajdą Państwo żaluzje ścienne, przewody elastyczne do trocin. Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi na stronie wskazówkami na temat stosowania falowników w przemyśle drzewnym.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurtyna powietrzna »

  Urządzeniem które blokuje sposobność mieszenia się mas powietrza z dwóch oddzielnych pomieszczeń jest split . Urządzenia takie instaluje się przeważnie nad wejściem .
  Wentylator który jest częścią złożoną kurtyny powietrznej, wytwarza barierę powietrza ciepłego bądź również lodowatego. W zależności od naszych potrzeb bariera taka zagwarantuje nam minimalny przypływ chłodnego bądź ciepłego powietrza w zależności od potrze. Dzięki profesjonalnym dystrybutorom jest to świetne rozwiązanie np. dla restauratorów, dużych marketów, fabryk, biznesmenów.
  kolejnym plusem tego urządzenie jest obniżenie wydatków związanych z nagrzewaniem danego pomieszczenia bądź utrzymaniem niskich temperatur.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »